LokalAvisa.no > Hemnesværingen > Sportsresultater søk   mail
 
 
© Tore Furuhatt
Vi vil gjerne høre fra deg, -send tips, hilsninger, og kommentarer til lokalavisa@gmail.com

Annonser


Klikk her for gå til hemnesjazz.no.

Klikk her for kjøpe billett

Klikk her for kjøpe billett

Klikk for å gå til Helgeland Sparebank sitt nettsted
Sportsresultater 10/03 2012
91 startet i årets første cup-renn
Barnehage:

2010:
Casper A Nilssen
Ronja Sande

2009:
Mina B. Andreassen
Iver Bang Vedal
Noah M Karslen
Kornelius Furuhatt Rønning

2008:
Angelika Kråkstad
Petter Olaus Røvassmo
Gustaf S Søderkvist
Mathea Aurora Høgseth Benjaminsen
Marius Kvitnes
Selma Yibrah Nilsen

2007:
Selma Bergem
Vilma V. Sjåvik
Viktor Larsen
Kasper Smalsundmo
Rebekkka Olufsen
Milla Halvorsen

2006:
Anniken Juvik
Maren Leirvik
Liunus Chaboud
Linea R. Flatås
Alexander J. Drage
Lydia V. Kjærstad
Per-Magne Steen
Siren Thoresen

2005 - 1. klasse: 10 deltakere av 14 elever
Sondre Kråkstad
Emil B.Andreassen
William Ø. Christensen
Oliver Bang Skreslett
Ingeborg M.Skjæran
Erik Drage Almendingen
Dina M. Karlsen
Aurora Pauline Furuhatt Rønning
Ida Jensen
Leona Yibrah Nilsen

2004 - 2.klasse: 6 deltakere av 9 elever
Johanna Leirvik
Live V. Sjåvik
Markus Eriksen
Christian Nilsen
Henrik Jakobsen
Martin Nygård Antonsen

2003 - 3.klasse: 14 deltakere av 15 elever
Madelen Juvik
Kjersti Kråkstad
Sivert Kosmo Svenning
Thomas H Chaboud
Marie Drage
Ingvild Bruvoll Antonsen
Mahmood Rahimi
Amanda Larssen
Georg Larssen
Siri Bech-Hanssen
Christian M Karlsen
Nasteho Osman
Nikolai Sanse
Malin Juvik

2002 - 4.klasse: 13 deltakere av 24 elever
Frida Kråkstad
Viktoria Kråkstad
Sivert Bergem
Joakim Olsen
Lauritz Veiåker Sjåvik
Nora T Wang
Eirik Osmo
Gard Almendingen Drage
Antony Juvik
Jonas Haugmo
Andrea Øvrevoll
Nora Møllevik
Sigrid Møllevik

2001 - 5.klasse: 5 av 16 elever
Lars-Magnus Oldernes
Mathias Christensen
Jakob Bang
Idar Kjærstad
Martin Eriksen

2000 - 6.klasse: 9 av 23 elever
Thora Tetmo
Hanna Chaboud
Andre Juvik
Helene Finbak
Jørgen Hind Sørensen
Therese V. Nilssen
Tobias Fredriksen
Rikke Juvik
Johan Hellem

1999 - 7.klasse
Thomas Sund

1998 - 8.klassse
Ole Herman Bergem
Amandus Furuhatt-Rønning

1997 - 9.klasse
Guro Kosmo Svenning
Johannes Jonassen

SENIOR
Rune Nilsen Fulf.
Maiken Nilsen 9.35
Ole Herman Bergem 9.47
Amandus Furuhatt-Rønning 9.20
Johannes Jonassen 11.33




Ved Antoine, kl 11:43
 
Melding til redaktøren
Fra:
Min emailadresse:
Beskjed:
Søk i artikler
Søkeord: